Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri

Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri

Hakkımızda
BU ENERJİ ÇOK DOĞAL

Doğal Enerji Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.

BU ENERJİ ÇOK DOĞAL

Isıtma soğutma, sıcak su ve havuz suyu ısıtması sağlayan, toprak ve hava kaynaklı ısı pompaları enerjinin daha da önem kazandığı günümüz dünyasında Türkiye’de yeni kabul edilen yasalar dahilinde daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

ALTERNATİF ISI SİSTEMİ

Yaz aylarında yeryüzü, Güneş’ten aldığı enerjiyi toprak, su ve kayada depolar yeryüzü, bu enerjiyi havaya nazaran uzun süre muhafaza eder.

ALTERNATİF ISI SİSTEMİ

NIBE ısı pompası, yeryüzünde depolanmış bedelsiz enerjiyi bulunduğunuz ortamlara taşır. NIBE ısı pompaları, tüm yaşam alanları için en uygun çözümleri sunar ve büyük ölçekli mekanlarıda yaşanabilir kılar.

%100 ÇEVRECİ

Çalışırken iklime, hava koşullarına dolayısıyla insan sağlığına zarar veren hiçbir gaz çıkarmaz. Diğer sistemlerdeki gibi CO2 gazı üretilmez.

%100 ÇEVRECİ

Yakıt kullanılan sistemlerde karşılaştığımız global ısınmaya neden olan sera gazı etkisi, ısı pompalı sistemlerde yoktur. Sadece bireysel ve şu anki sağlığımız değil gelecek nesillerin sağlığına da olumsuz etkisi yoktur İçerisinde kullanılan bileşim zehirsizdir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

NIBE Enerji Sistemleri, Kuzey Avrupa ülkelerinde yerli ısıtma ürünlerinin en büyük üreticisidir ve elektrikli su ısıtıcısı ve ısı pompası segmentlerinde Kuzey Avrupa'da bir pazar lideri konumundadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

Misyon, ev sıcak su sağlayan ve konforlu bir iklim ortamı sağlayan ürünlerle evleri ve binaları tedarik etmektir.

Satış Temsilcilerimiz
Yetkili Servislerimiz

Dünya'nın her köşesinden değerli satış temsilcilerimizin ve yetkili servislerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

  • Güçlü çalışma ekibi ve kaliteli hizmet
  • İstekleri doğru yorumlama ve değerlendirme
  • Güleryüzlü hizmet anlayışı
Satış Temsilcilerimiz Yetkili Servislerimiz

ZEMİN KAYNAKLI ISI POMPALARI - KRİSTAL TEMİZLİK

NIBE'nin bir toprak kaynağı ısı pompası enerji maliyetlerinizi yüzde 80'e kadar düşürebilir. CO2 emisyonlarınızı en aza indirgeyen çevre dostu, yenilenebilir ve serbest enerji kaynaklarının tadını çıkarabilirsiniz.

Toprağın kaynak ısısı, yerin derinliklerinden, gölün dibinden veya çimin birkaç metre altında alınan saf, depolanmış, güneş enerjisidir. En uygun olan, evin enerji ihtiyacı, mevcut ısıtma sistemi ve arsa tarafından belirlenir. Sistem, sıcak ve sıcak suyun rahat bir şekilde tedarik edilmesini sağlar ve ayrıca sıcak günlerde soğutma sağlayabilir.

Doğal Enerji
Zemin Kaynaklı Isı Fotoğrafı

NIBE UPLINK

Özgürlük, Her Zaman Her Yerde

NIBE Uplink ve internet sayesinde, mülkünüzde ısı pompasının ve ısıtmanın kısa bir genel görünümü ve mevcut durumunu öğrenebilirsiniz. 

Isıtma ve ev tipi sıcak su konforunu izleyip kontrol edebileceğiniz açık ve sağlam bir genel bakış elde edersiniz. Sisteminiz bir operasyonel bozukluktan etkileniyorsa, hızlı tepki vermenizi sağlayan e-posta yoluyla bir uyarı alırsınız.

DEVAMINI GÖR

Olağanüstü Esneklik İle Müthiş

NIBE ısı pompası ürünlerimiz ile ısıyı farklı kaynaklardan alabilirsiniz.
Toprağa Sondaj Yöntemi

Sistem hesaplama ihtiyacına göre metrajı belirlenmiş 135-175mm çapında Dikey/Sondaj uygulamasıdır.

Toprağa Serme Yöntemi

Akıllı Kontrol Paneli sayesinde hem paradan hem de enerjiden tasarruf edersiniz. Toprağın 1,5 – 3 mt. altına polietilen kollektör borular serilerek uygulanır.

Hava Yöntemi

Havada var olan enerjiden başka gizli enerjiyi de kullanabilen son derece kompakt ve kullanımı kolay sistemlerdir.

Sudan Suya Yöntemi

Yeraltı suyu, nehirler, deniz, akarsu, göl vb. kaynakların yer altından bir noktadan alınan suyun enerjisi eşanjörden geçirilerek ısı transferinde kullanılır ve tekrar su geri atılır.

Suya Serme Yöntemi

Durgun su yüzeyine ağırlıklar bağlanarak su dibine temas ettirme yöntemidir.

Doğal Jeotermal Enerji & NIBE

Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri ve NIBE'den Haberler

DOĞAL JEOTERMAL ENERJİ SİSTEMLERİ, İsveç’te sektörün devi NIBE ile 2009 yılından itibaren Exclusive distribütörlük anlaşması sağlamış ve Türkiye dağıtım ve servis ağı hizmetlerini üstlenmiştir.

Doğal Enerji
Tasarım: Web Tasarım