Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri

wrapkit

İSVEÇ te kışları -30 C ye kadar düsen soğuk iklimi ve 1947 yılında isveç te +38 C rekor sıcağa kırdığı yılda Nils Bernerup 1949 yılında NIBE şirketini İsveç’in Markaryd kasabasında 5000 kron sermaye ile kurmuş ve 1952 yılında bu firmanın geleceğe bakarak İsveç’te üretim ve dağıtımını üstlenmiştir. Bugün hala ürünler tüm ekipman ve yedek parçaları ile birlikte Kuzey Avrupa da üretilmektedir.

Dünya’da 52 ülkede satışını üstlenen ve 35 ülkede distrübütörlüğü olan NIBE Endustrier Group 8.500 çalışanı ile günümüzde dünyanın ısı pompaları üzerine “En Dev Firma” ünvanını almıştır.

Isı pompalarının çevreci bacasız çok tasarruflu, dizayn olarak son derece ileri teknoloji de olmasından dolayı NIBE arge çalışmaları her yıl daha çok artmakta olup ve her geçen gün ürünlerinde kalite çıtasını ne kadar daha yükseltebilirim mantığıyla çalışılmaktadır.

1997 senesinde İsveç borsasında yerini alan NIBE, Kalite ve çevre sertifikaları ISO 9001 ve ISO 14001 sahiptir.

www.nibe.eu

NIBE MARKARYD FABRIKASINDAN GÖRÜNTÜLER

Doğal Enerji
Doğal Enerji
Doğal Enerji

DOĞAL JEOTERMAL ENERJİ SİSTEMLERİ, İsveç’te sektörün devi NIBE ile 2009 yılından itibaren Exclusive distribütörlük anlaşması sağlamış ve Türkiye dağıtım ve servis ağı hizmetlerini üstlenmiştir.

Doğal Enerji
Tasarım: Web Tasarım